KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15629047
nr 1562 9047
Akvarell
Anna Maria Lindholm, Signerad, stilleben med frukter, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:15:33
11/9 14:30:18
11/9 18:51:58